PHP İtiraf Scripti

Anonim, gizli hikayeleri ve itirafları kullanıcıların tamamen anonim olarak toplar. Sırlarınızı ya da itiraflarınızı anonim olarak anlatarak rahatlayabileceğiniz ilk ve tek sosyal ağ.

لقطات الشاشة

نظرة عامة

Tamamen yenilenen bu sürümle birlikte birçok yeni özellik ortaya çıkacak.
Bu yeni bir 2020 sürümü!

Kullanıcı daha sonra sırlarını anonim olarak gönderebilir, bunları özel alanlarından yönetebilir, durumu kontrol edebilir veya silebilir.
Sır, her zaman halka anonim olacaktır.

Hikayeler arasında gezinme deneyimini daha benzersiz hale getirmek için hikayedeki bir resmin yüklenmesini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz .

المميزات

    Kolayca özelleştirebilir, bir logo yükleyebilir, kategoriler, farklı türler oluşturabilir, sırları, yorumları, kullanıcıları, sayfaları yönetebilir, analitik kodunuzu ayarlayabilir ve görünümü RTL veya LTR'den ayarlayabilirsiniz.

    Yeni gönderilerin otomatik olarak onaylanıp onaylanmayacağını veya denetlenip onaylanmayacağını ve yeni yorumların yanı sıra hikayelerde minimum ve maksimum kaç karaktere izin verileceğini ve çok daha fazlasını ayarlayın.

المتطلبات

Minimum gereksinimler Laravel çerçevesininkilerdir, buraya bakın .

تعليمات

Reklam yönetimi yenilendi.
Yönetim alanından dilediğiniz kadar reklam oluşturabilir ve hangilerinin sitede görünmesini istediğinize karar verebilirsiniz.


لا توجد تعليقات.
تسجيل الدخول لنشر تعليق
لم تتلق هذا البند أي مراجعة بعد.
تسجيل الدخول استعراض هذا العنصر
لا أسئلة / إجابات مضافة بعد.
Ücretsiz Yazılım

هذا العنصر هو مجاني مدى الحياة بما في ذلك التحديثات ، يمكنك تحميله واستخدامه كما تريد.

نزل مجانا
الإصدار 2.1
الفئة PHP Yazılımlar
تاريخ الإصدار 2020-09-11
آخر المستجدات 2020-09-13
أدرج ملفات JavaScript JS, CSS, PHP, SQL
علامات , anonymous, confession, confessioni, confessions, labnetwork, messaggi segreti, script segreti, secret, secret script, secrets, segreti, php script indir, kurumsal wordpress teması, itiraf scripti, siber ortam, php yazılımlar indir.
متصفح متوافق Chrome Opera IE
حجم الملف 12.98MB
تعليقات 0
المبيعات 0