PHP İtiraf Scripti

Anonim, gizli hikayeleri ve itirafları kullanıcıların tamamen anonim olarak toplar. Sırlarınızı ya da itiraflarınızı anonim olarak anlatarak rahatlayabileceğiniz ilk ve tek sosyal ağ.

Screenshots

Overview

Tamamen yenilenen bu sürümle birlikte birçok yeni özellik ortaya çıkacak.
Bu yeni bir 2020 sürümü!

Kullanıcı daha sonra sırlarını anonim olarak gönderebilir, bunları özel alanlarından yönetebilir, durumu kontrol edebilir veya silebilir.
Sır, her zaman halka anonim olacaktır.

Hikayeler arasında gezinme deneyimini daha benzersiz hale getirmek için hikayedeki bir resmin yüklenmesini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz .

Features

    Kolayca özelleştirebilir, bir logo yükleyebilir, kategoriler, farklı türler oluşturabilir, sırları, yorumları, kullanıcıları, sayfaları yönetebilir, analitik kodunuzu ayarlayabilir ve görünümü RTL veya LTR'den ayarlayabilirsiniz.

    Yeni gönderilerin otomatik olarak onaylanıp onaylanmayacağını veya denetlenip onaylanmayacağını ve yeni yorumların yanı sıra hikayelerde minimum ve maksimum kaç karaktere izin verileceğini ve çok daha fazlasını ayarlayın.

Requirements

Minimum gereksinimler Laravel çerçevesininkilerdir, buraya bakın .

Instructions

Reklam yönetimi yenilendi.
Yönetim alanından dilediğiniz kadar reklam oluşturabilir ve hangilerinin sitede görünmesini istediğinize karar verebilirsiniz.


No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Ücretsiz Yazılım

This item is free lifetime including updates, you can download it and use it as you wish.

Download For Free
Version 2.1
Category PHP Yazılımlar
Release date 2020-09-11
Latest update 2020-09-13
Included files JavaScript JS, CSS, PHP, SQL
Tags , anonymous, confession, confessioni, confessions, labnetwork, messaggi segreti, script segreti, secret, secret script, secrets, segreti, php script indir, kurumsal wordpress teması, itiraf scripti, siber ortam, php yazılımlar indir.
Compatible browsers Chrome Opera IE
File size 12.98MB
Comments 0
Sales 0