Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

SiberOrtam.com  web sitesi   , yazılım konusunu tüm hüküm ve koşullara uyduğunuzu varsayarak sağlar  Onlara katılmıyorsanız, lütfen web sitesini kullanmayın ve hemen bırakın.

Ürünleri kişisel amaçlarla kaydettirmeden, satın almadan ve indirmeden önce, lütfen aşağıdaki tüm hüküm ve koşulları okuduğunuzdan, anladığınızdan ve kabul ettiğinizden emin olun.

1. Lisans ve DMCA
2. Ürün Teslimi
3. Geri Ödeme Politikası
4. Destek Politikası
5. Gizlilik Politikası
6. Garantiler
7. Hüküm ve Koşullar

1. Lisans ve DMCA

Web sitesi telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal içermiyor. Telif hakkını ihlal eden hiçbir dosyayı barındırmıyoruz. Web sitesindeki tüm dijital ürünler GNU Genel Kamu Lisansı altında yayınlanır   ve bir veya daha fazla üçüncü taraf (geliştirici) tarafından tasarlanmıştır.

Bu ürünler ve web sitesinde sunulan diğer tüm materyaller sadece kişisel kullanım içindir. Ürünleri ticari (ticari) amaçlarla kullanmak istiyorsanız, doğrudan geliştiricilerden satın almalısınız.

 Bu ürünlerin otomatik olarak güncellenmesi için gerekli herhangi bir lisans veya deneme / ticari anahtar sağlamıyoruz . Web sitesinde sunulan tüm ürünler tam olarak ve sınırsız sayıda web sitesinde (alan adları) çalışır. Lisans anahtarı gerekmez.

Demo içeriğindeki herhangi bir grafik, simge, fotoğraf veya videonun herhangi bir amaçla yeniden kullanılması kesinlikle yasaktır. Demo içeriği yalnızca tanıtım amaçlıdır.

Tüm dijital ürünler, bunları yeniden satma veya yeniden dağıtma imkanı olmadan tarafınızdan satın alınır.

2. Ürün Teslimi

Ödeme onaylandıktan sonra, satın alınan ürünleri ürün sayfasından indirebilirsiniz. Bu genellikle ödeme tamamlandıktan sonra 10-15 dakika içinde gerçekleşir.

Tüm dijital ürünler, ücretsiz güncelleme imkanı olmadan satın alınır. İndirme bağlantıları, puanlar için satın alma ürününden sonra 24 saat boyunca mevcut olacaktır.

3. Geri Ödeme Politikası

Tüm satışlar kesindir. Dijital ürünün tamamen kullanılamaz hale gelmesi durumu haricinde hiçbir para iadesi yapılmayacaktır.

Dijital ürün kullanılamıyorsa, onu düzeltmek için zamana ihtiyacımız var. Aksi takdirde para iadesi yapacağız.

4. Destek Politikası

E-posta veya web sitesi yorumları ile DEĞİL , web sitesindeki bilet sistemimiz aracılığıyla ücretsiz teknik destek sağlıyoruz  Örneğin, dijital ürünlerin kurulmasına yardımcı olabiliriz.

Sağlanan ürünlerin geliştiricisi değiliz, bu nedenle teknik destek yeteneklerimiz sınırlıdır. Ürünlerin işlevselliğini değiştirmiyoruz ve geliştirici hatalarını düzeltmiyoruz, yalnızca kurulum için destek alabilirsiniz.

Web sitesinde satın alınan ürünler için kurulum veya kurulum hizmetlerine ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

5. Gizlilik Politikası

Alıcı tarafından gönderilen herhangi bir bilgi, yalnızca işlemi tamamlamak, ürünü teslim etmek, yeni ürün sürümleri hakkında bilgi vermek ve herhangi bir müşteri hizmeti sorununu ele almak amacıyla kullanılacaktır.

Web sitesine kaydolarak, e-posta (haber bülteni aboneliği) yoluyla mesaj almaya onay vermiş olursunuz . Bu mesajları almaktan vazgeçmek istiyorsanız, lütfen bize bildirin. Geri bildiriminizi aldıktan sonra, e-posta adresinizi 24 saat içinde posta listesinden kaldıracağız.

6. Garantiler

Web sitesinde satın alınan herhangi bir dijital ürünün kötü amaçlı yazılım, virüs veya reklam içermediğini garanti ederiz. Ancak, web sitesinde satın alınan ürünlerin tam olarak istediğiniz gibi çalışacağına veya tüm 3. taraf bileşenler ve eklentilerle uyumlu olacağına dair size herhangi bir garanti vermeyiz.

Tüm dijital ürünler "olduğu gibi" sağlanır. İndirilen ürünlerin kullanımından dolayı web sitelerinde oluşabilecek hasarlardan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

7. Hüküm ve Koşullar

Web sitesi,  önceden haber vermeksizin mevcut Hüküm ve Koşulları değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar Ayrıca dijital ürünlerin satış ve abonelik koşullarını değiştirme hakkımız saklıdır. Dijital ürünlerin satış veya abonelik koşullarında değişiklik olması durumunda size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Son güncelleme: 10 Eylül 2020