Isshue - Çok Mağazalı e-Ticaret Alışveriş Sitesi

E-ticaret işletme yönetimi için eksiksiz bir çözümdür. Envanter, sipariş, ürün, faturalama vb. Yönetmek için arka uç yönetici paneli ile web sitesi yönetimi için hepsi tek bir pakette bulunur.

Captures d'écran

Aperçu

Web Sitesi Demo Teması tek URL: https://isshue.bdtask.com/isshue_demo1/

Web Sitesi Demo Teması iki URL: https://isshue.bdtask.com/isshue_demo2/

Web Sitesi Demo Teması Üç URL'si: https://isshue.bdtask.com/isshue_demo3/

Caractéristiques

    "Isshue", Çok mağazalı e-Ticaret alışveriş sepeti yazılımına sahip olmak, işinizi düzgün ve sorunsuz bir şekilde yürütmeniz için size süpersonik gücü getirecektir. Süper Yönetici Paneli: Bu yönetici paneli ile e-ticaretin tamamını süpersonik güç ile yönetebilirsiniz. Yönetici, kullanıcı ve mağaza hesabı oluşturabilir ve toplam işi ve birden çok mağazayı kolayca kontrol edebilir.

    Çoklu Mağaza Yönetimi: Mağaza Hesabı, Büyük bir e-Ticaret kuruluşunun birden çok şubesini ve Mağazasını yönetmektir. Şube veya mağaza arasında işlem yapmak için sistem var

Exigences

php 7xx

Aucun commentaire trouvé.
Se connecter pour poster un commentaire
Ce produit n'a reçu aucun avis encore.
Se connecter pour poster un avis
Q. Değişiklik Günlüğü: Tarih - 18/08/2019 - Versiyon1.9.7 # Yeni Tema eklendi. # düzelttikten sonra şimdi ürün sipariş ayrıntıları kontrol panelinden gösteriliyor # fixed fatura ayrıntıları mağaza sahibinden fatura oluşturulduğunda sorunu görüntüler. # yönetici şifresi sıfırlama seçeneği ekledikten sonra # mobil aramayı düzelttikten sonra artık sorunsuz çalışıyor Değişiklik Günlüğü: Tarih - 09/04/2019 - Versiyon1.7 # Tam Kullanıcı Arayüzü Değiştirildi. # 2 Şimdi Yeni Temalar. # Mağaza sorunları giderildi ve artık ürünü bir mağazadan başka bir mağazaya aktarabilirsiniz. # Lisans dosyası güncellendi # Kod En son kod standardıyla optimize edilmiştir. Değişiklik Günlüğü: Tarih - 05/04/2018 - Versiyon1.3 * Mobil versiyon sepeti sistemi eklendi * SQL sabitleme * Varsayılan mağaza, para birimi eklendi İlk Sürüm: Tarih - 20/03/2018 Değişiklik Günlüğü: Tarih - 26/03/2018 * Ödeme ağ geçidi SQL dosyası eklendi * JS Güncellendi * Faturada Güncellenen Müşteri Adı * Ana dosyada kullanıcı girişi değiştirildi
A.
Ücretsiz Yazılım

Cet article est gratuit à vie, y compris les mises à jour, vous pouvez le télécharger et l'utiliser comme vous le souhaitez.

Télécharger gratuitement
Version 2.0
Catégorie PHP Yazılımlar
Date de sortie 2020-09-09
Dernière mise à jour 2020-09-09
Fichiers inclus JavaScript JS , JavaScript JSON , HTML , CSS , PHP
Mots clés eticaret php indir, ücretsiz eticaret, free ecommerce script download
Navigateurs compatibles Chrome Opera IE
Taille du fichier 75.91MB
Commentaires 0
Ventes 0