PHP İtiraf Scripti

Anonim, gizli hikayeleri ve itirafları kullanıcıların tamamen anonim olarak toplar. Sırlarınızı ya da itiraflarınızı anonim olarak anlatarak rahatlayabileceğiniz ilk ve tek sosyal ağ.

Captures d'écran

Aperçu

Tamamen yenilenen bu sürümle birlikte birçok yeni özellik ortaya çıkacak.
Bu yeni bir 2020 sürümü!

Kullanıcı daha sonra sırlarını anonim olarak gönderebilir, bunları özel alanlarından yönetebilir, durumu kontrol edebilir veya silebilir.
Sır, her zaman halka anonim olacaktır.

Hikayeler arasında gezinme deneyimini daha benzersiz hale getirmek için hikayedeki bir resmin yüklenmesini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz .

Caractéristiques

    Kolayca özelleştirebilir, bir logo yükleyebilir, kategoriler, farklı türler oluşturabilir, sırları, yorumları, kullanıcıları, sayfaları yönetebilir, analitik kodunuzu ayarlayabilir ve görünümü RTL veya LTR'den ayarlayabilirsiniz.

    Yeni gönderilerin otomatik olarak onaylanıp onaylanmayacağını veya denetlenip onaylanmayacağını ve yeni yorumların yanı sıra hikayelerde minimum ve maksimum kaç karaktere izin verileceğini ve çok daha fazlasını ayarlayın.

Exigences

Minimum gereksinimler Laravel çerçevesininkilerdir, buraya bakın .

Instructions

Reklam yönetimi yenilendi.
Yönetim alanından dilediğiniz kadar reklam oluşturabilir ve hangilerinin sitede görünmesini istediğinize karar verebilirsiniz.


Aucun commentaire trouvé.
Se connecter pour poster un commentaire
Ce produit n'a reçu aucun avis encore.
Se connecter pour poster un avis
Aucune Question / Réponse n'est postée encore.
Ücretsiz Yazılım

Cet article est gratuit à vie, y compris les mises à jour, vous pouvez le télécharger et l'utiliser comme vous le souhaitez.

Télécharger gratuitement
Version 2.1
Catégorie PHP Yazılımlar
Date de sortie 2020-09-11
Dernière mise à jour 2020-09-13
Fichiers inclus JavaScript JS, CSS, PHP, SQL
Mots clés , anonymous, confession, confessioni, confessions, labnetwork, messaggi segreti, script segreti, secret, secret script, secrets, segreti, php script indir, kurumsal wordpress teması, itiraf scripti, siber ortam, php yazılımlar indir.
Navigateurs compatibles Chrome Opera IE
Taille du fichier 12.98MB
Commentaires 0
Ventes 0